Akademie věd ČR - Akademie věd ČR

Vyhledávání

Celý intranet Aktuální oblast


logo-1918-2018.png

 
Středisko společných činností AV ČR, v. v. i.
Národní 1009/3
110 00 Praha 1

+420 221 403 111
 
IČ: 60457856

DIČ: CZ60457856

 

ID datové schránky:

6vtfr9w

 

Přestože v naší nabídce naleznete širokou škálu hotelů a zařízení různých kategorií, naším cílem je nejen respektovat kritéria certifikace, ale poskytovat na všech místech vysokou úroveň těchto služeb. V této části naší prezentace se můžete nejen inspirovat, ale také se můžete nechat ovlivnit při výběru místa pro vaši akci, rekreaci, či jen prodloužený víkend.

sal.jpg
Konferenční servis – poradenství, příprava, související administrativa, tvorba webových prezentací, online platby registračních poplatků, organizace, realizace a odborný dohled nad samotným průběhem konference, semináře, školení, workshopu, summitu, formálního i neformálního setkání s mezinárodní účastí. Hovoříme česky, anglicky, německy, rusky.
 
 
Pronxjem_interixry.png Poptxvka.png
 
 
 
 traktor.jpgFiremní akce, teambuilding – pro menší skupiny zajistíme sami. Pro ty větší spolupracujeme s renomovanými agenturami, které vám rádi doporučíme. Společně organizujeme eventy přímo v místě, ale také v okolí. Připravíme vám výlety, kondiční jízdy moderním traktorem, nebo naopak na koních. Jízdy zručnosti čtyřkolkami, závody na šlapacích kárách, aquazorbing, vyhlídkové lety helikoptérou, metaná, závody rádiem řízených plachetnic, golfový mobilní driving range a další. Společenské akce, výstavy, rockové koncerty, workshopy například na téma staročeská zabíjačka, bubenická show a další. Nezapomenutelný zážitek, program šitý na míru klientům, budování vztahů s klienty, ale také akce se zaměřením na komunikaci v týmu, utužování kolektivu, motivace. Připravte se na nečekané a překvapivé zážitky.  
Pronxjem_exterixry.png Poptxvka.png
 
 
 
 

catering.jpgGastronomie a catering – síla dokonalé harmonie a chuti. Každý si u nás nejde to své. Uspokojení u nás naleznou nejen ti největší labužníci a gurmáni, ale také hosté se speciálními dietami, vegetariáni, vegani, a další. Využíváme suroviny vypěstované u lokálních farmářů a účastníme se projektu CZECH SPECIALS, ve kterém prezentujeme typické regionální pokrmy. Takže kromě naší stálé celoroční a sezónní nabídky máte možnost u nás kdykoliv ochutnat tyto tradiční české speciality. Kromě každodenní nabídky z jídelního lístku pro vás připravujeme snídaně, coffeebreaky – svačiny, zahradní pikniky, obědy, večeře, slavnostní hostiny, bankety, rauty a recepce.

 

   Poptxvka.png

 

 

 

 

sal.jpgUbytování – krátkodobé i dlouhodobé pro skupiny i jednotlivce. Stylové i moderní účelové. K obchodním, romantickým i rekreačním účelům. V 5 zařízeních o celkovém počtu 238 pokojů a 454 lůžek naleznete prvotřídní hotelový servis. Většina hotelů je certifikována Asociací hotelů a restaurací v kategorii od **&superior až po kategorii hotel**** se službami jako je roomservis, minibary, trezory na pokoji a nadstandardní vybavení koupelen toaletními potřebami, vysoušeč vlasů a další. 
 
Přejděte k přímé rezervaci.
Rezervace_marna.png Rezervace_Liblice.png Rezervace_Mazanka.png Rezervace_Txex.png
      Rezervace_Lanna.png
 

 
 

 

vystavy-a-vernisaze.jpgVýstavy a vernisáže – prezentační prostory vhodné nejen pro veletrhy a výstavy klasického i moderního umění - soch, obrazů, fotografií a historických artefaktů, ale také pro tiskové konference, představení nových značek, modelů a produktů. Současně můžete využít nabídku vlastního technického vybavení, audio, video, ale také výhodnou nabídku občerstvení / pohoštění a ubytování.
 
 
 
 
Pronxjem_interixry.png Poptxvka.png
 

 

 

 

 

vystavy-a-vernisaze.jpgKoncerty festivaly a společenské akce. Klasická, moderní, živá, či reprodukovaná, komorní, nebo pódiová hudba. Uvnitř, nebo pod širým nebem. Každý zde nalezne to své.

 

 

 

Pronxjem_interixry.png Poptxvka.png

 

 

 

 

 

Svatba.pngSvatby – styl, emoce, vášeň. Přesvědčte se, že nejlevnější svatba na zámku je právě u nás. Svěřte se do rukou profesionálů, kteří vás provedou zákulisím příprav, pomohou vám s výběrem vhodného svatebního termínu, navrhnou a doporučí ideální řešení, přizpůsobí nabídku vašim představám a postarají se o bezchybný průběh ve svatební den. Zásnuby, svatební obřady, oslavy stříbrné, zlaté a diamantové svatby a další.
 
 
Termxny_Liblice.png Termxny_Txex.png Pronxjem_interixry.png Poptxvka.png
 

 

 

 

sal.jpgPro filmaře – Místa a lokace pro filmaře a umělecké fotografy. Nahlédněte do míst, kde se natáčely známé filmy a pohádky. Do míst, která díky své jedinečné atmosféře a propojení historie s moderní architekturou lákají režiséry také pro natáčení reklamy a videoklipů.

  

ODESLAT DOTAZ

 

sal.jpgPrivátní oslavy a pronájmy celých budov – už nejsou výsadou jen bohatých. Také vám se rádi přizpůsobíme a rezervujeme vám část, případně i celý zámek.

 

 

ODESLAT DOTAZ

 

sal.jpgWellness a masáže – Dopřejte svému tělu a mysli odpočinek, uvolnění a relaxaci. Zapomeňte s naší pomocí na každodenní shon a stres a nechte se zvolna unášet příjemnou vlnou terapie hudby, masáží, příjemných vůní a světelných efektů. Dopřejte svému tělu doteky přírodních balzámů, olejů a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. V našich wellness si můžete vybrat z mnoha regeneračních procedur, které probudí vaše tělo z únavy a pozitivně naladí vaše myšlenky. 
ODESLAT DOTAZ
ODESLAT POPTÁVKU